Sivil Toplum hareketi olarak; Yeni sistem değişikliğinin milletimize ve bütün İslam alemine hayırlara getirmesini diliyoruz.

Bu millet ilk defa darbeci bir zihniyetin dayatmasının dışında, kendi iradesi ile seçtiği vekiller vasıtası ile bir anayasa üretmiş ve bu anayasayı halkının iradesine sunarak onun onayını almıştır.

An itibari ile gerek içte gerekse dışarıdaki düşmanların eskisinden daha da şiddetle üzerimize geleceği malumdur.

Dış düşmanların rengi her daim belli olmuştur lakin içerideki bu düşman yandaşlarının ne rengini ne de zihniyetini anlamak nâmümkündür!..

Seçimin yapılması ile birlikte beklentilerimizi tam olarak karşılayan batı ithali olan bu zihniyeti STH olarak alkışlıyoruz. Tam da kendilerinden beklendiği gibi davranmışlardır. Bu güruh “Herkes tıynetine göre davranır.” sözünün ispatıdır. Diğer seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerin de şaibeli olduğunu iddia etmeleri doğrusu hiç kimseyi şaşırtmamıştır.

Kendi halkına “göbeğini kaşıyan adam” diyen, dağdaki çobanın oyu ile kendi oyunu bir görmeyen bu burjuva takımına bizlerinde diyecek sözü vardır elbet.

Tarih boyunca bu milletin hiçbir derdine ortak olmayan ve bu halka yokluk, ezilmişlik, krizlerden başka bir şey yaşatamayan bir zihniyet var karşımızda…

Ülkemiz insanının karşısına yıllar boyu baskıdan başka bir şey ile çıkamamış olan, kemikleşmiş bir zihniyetin bu yeni sistemi anlamalarını da beklemiyoruz.

Beklemiyoruz zira artık onların bu milletin selametini istediklerine dair inancımızı ve umudumuzu kaybetmiş durumdayız. Yandaş medyanın bu gün ekranlardan yapılan seçime dair adeta kusarcasına attığı iftiraların gerçeği yansıtmadığını herkes biliyor. Yönetimin bu tür dedikoduların engellenmesi ve herkesin rahat olması adına aldığı onca tedbiri hiçe sayarak adeta insanımız ile dalga geçmişlerdir.

Önce; Cumhurbaşkanımızın tarafsızlıktan çıkarak EVET tarafına çalıştığını söylediler. Şimdi ise damgasız oy pusulalarının sayıma katılarak bu seçimin alındığı iddiasına kendilerini ölesiye inandırmışlar ve bunun çığırtkanlığını yapmaktadırlar.

Daha da ileri gideceklerinden ve batıdaki büyüklerinin kendilerinden beklediği gibi davranacaklarından kuşumuz yoktur. Beyler bayanlar rahat olun batıya karşı rüştünüzü ispat ettiniz!..

Bunların cehaletinin boyutu artık ölçülebilecek durumda değildir. Bu zihniyete Mustafa Kemal ve İsmet İnönü gerçeğini bir defa daha incelemelerini tavsiye ediyoruz. Özellikle sol medya sözde aydınları tarihi bir daha gözden geçirsinler zira artık cehaletleri mide kaldıracak cinstendir…

Bu milletin dünya üzerinde onlarca düşmanı varken içimizdeki bu hainler ile mücadele etmekten 100 yıldır bıkmadık, bıkmaya da niyetimiz yoktur. Biz; bir milletin büyüklüğünün düşmanının büyüklüğü ile ölçüldüğünü biliyoruz.

Dış güçlerin çığırtkanları bilsinler ki artık dağdaki çoban şehre indi, korkun beyler…

Sivil Toplum Hareketi Başkanı

Mustafa Akif Ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir